ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: settings
cs: nastavení

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Method
cs: Metoda

en: Other
cs: Jiné

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: pixels
cs: pixelů

en: permissions
cs: oprávnění
