ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Method
el: Μέθοδος

en: Other
el: Άλλο

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.
