ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: settings
et: sätted

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Method
et: Meetod

en: Other
et: Muu

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: pixels
et: pikslit

en: permissions
et: õigused
