ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: settings
eu: ezarpenak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Method
eu: Metodoa

en: Other
eu: Bestea

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: pixels
eu: pixel-ak

en: permissions
eu: baimenak
