ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: settings
fi: asetukset

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Method
fi: Tapa

en: Other
fi: Muu

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: pixels
fi: pikseliä

en: permissions
fi: käyttöoikeuksia
