ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: settings
fr: paramètres

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Method
fr: Méthode

en: Other
fr: Autre

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: permissions
fr: droits
