ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: settings
gl: opcións

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Method
gl: Método

en: Other
gl: Outro

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: pixels
gl: píxeles

en: permissions
gl: permisos
