ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: settings
he: הגדרות

en: Dimensions
he: מימדים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Method
he: שיטה

en: Other
he: אחר

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: pixels
he: פיקסלים
