ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: settings
hr: Postavke

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Method
hr: Metoda

en: Other
hr: Ostalo

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: pixels
hr: piksela
