ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: settings
id: pengaturan

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Method
id: Metode

en: Other
id: Lainnya

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.

en: pixels
id: piksel

en: permissions
id: Izin
