ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: settings
jv: setelan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Method
jv: Metode

en: Other
jv: Liyané

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: pixels
jv: piksel
