ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: pixels
km: ភីកសែល
