ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು
