ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: settings
pl: ustawienia

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Method
pl: Metoda

en: Other
pl: Inne

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: pixels
pl: piksele

en: permissions
pl: uprawnienia
