ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: settings
ru: настройки

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Method
ru: Метод

en: Other
ru: Другое

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: pixels
ru: пикселей

en: permissions
ru: разрешения
