ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: settings
sk: nastavenia

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Method
sk: Metóda

en: Other
sk: Ostatné

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: pixels
sk: pixelov
