ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: settings
te: అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Other
te: ఇతర

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
