ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: settings
tr: ayarlar

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Method
tr: Yöntem

en: Other
tr: Diğer

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: pixels
tr: piksel
