ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: settings
uk: налаштування

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Method
uk: Спосіб

en: Other
uk: Інше

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: pixels
uk: пікселів

en: permissions
uk: повноваження
