ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: settings
vi: các thiết lập

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Method
vi: Phương thức

en: Other
vi: Khác

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: permissions
vi: phân quyền
