ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: settings
af: verstellings

en: Method
af: Metode

en: Other
af: Ander

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: permissions
af: permissies
