ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
