ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: settings
ca: paràmetres

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Method
ca: Mètode

en: Other
ca: Altres

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: pixels
ca: píxels

en: permissions
ca: permisos
