ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: settings
cy: gosodiadau

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Method
cy: Dull

en: Other
cy: Arall

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.
