ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: settings
da: indstillinger

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Method
da: Metode

en: Other
da: Anden

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: pixels
da: pixel

en: permissions
da: tilladelser
