ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: settings
de: Einstellungen

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Method
de: Methode

en: Other
de: Weitere

en: !name field is required.
de: Das Feld !name ist erforderlich.

en: pixels
de: Pixel

en: permissions
de: Berechtigungen
