ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: settings
es: configuración

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Method
es: Método

en: Other
es: Otro(s)

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: pixels
es: píxeles

en: permissions
es: permisos
