ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: settings
fa: تنظیمات

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Method
fa: روش

en: Other
fa: ساير

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: pixels
fa: پیکسل

en: permissions
fa: مجوزها
