ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Method
hi: तरीका

en: Other
hi: अन्य

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: pixels
hi: पिक्सेल
