ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: settings
it: impostazioni

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Method
it: Metodo

en: Other
it: Altro

en: !name field is required.
it: Il campo !name è obbligatorio

en: pixels
it: pixel

en: permissions
it: permessi
