ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: settings
ja: 設定

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Method
ja: メソッド

en: Other
ja: その他

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: pixels
ja: ピクセル

en: permissions
ja: 権限
