ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: pixels
ku: پیکسڵ
