ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: settings
lt: nustatymai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Method
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: pixels
lt: pikseliai
