ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: settings
lv: iestatījumi

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Method
lv: Veids

en: Other
lv: Citi

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: pixels
lv: pikseļi
