ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: settings
nl: instellingen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Method
nl: Methode

en: Other
nl: Andere

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: permissions
nl: toegangsrechten
