ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: settings
oc: paramètres

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Method
oc: Metòde

en: Other
oc: Autre

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: pixels
oc: pixèls
