ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: settings
pt: configurações

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Method
pt: Método

en: Other
pt: Outros

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: permissions
pt: permissões
