ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: settings
pt: Configurações

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Method
pt: Método

en: Other
pt: Outro

en: pixels
pt: píxeis
