ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: settings
sv: inställningar

en: Dimensions
sv: Mått

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Method
sv: Metod

en: Other
sv: Övriga

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: pixels
sv: pixlar

en: permissions
sv: behörigheter
