ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Method
ta: முறை

en: Other
ta: மற்றவை

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
