ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: pixels
th: พิกเซล
