ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Other
ug: باشقا
