ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: settings
az: parametrlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: pixels
az: piksellər
