ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: settings
be: налады

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Method
be: Метад

en: Other
be: Іншыя

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: pixels
be: пікселі

en: permissions
be: дазволы
