ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: settings
hu: beállítások

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Method
hu: Mód

en: Other
hu: Egyéb

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: pixels
hu: képpont

en: permissions
hu: jogosultságok
