ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Method
ka: მეთოდი

en: Other
ka: სხვა

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
