ImageMagick Raw Effect (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: settings
ro: setări

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Method
ro: Metodă

en: Other
ro: Altele

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: pixels
ro: pixeli
