Image Approval (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Image
bs: Slika

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Update options
bs: Osvježi postavke
