Image Approval (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Image
ca: Imatge

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Approved
ca: Aprovat
