Image Approval (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Image
he: תמונה

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Approved
he: מאושר
